0
0

Апарат плазмової різки PLASMA CUTTER 31FV

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Gysmi
  • Код товару: 10337
  • Наявність: В наявності

Ціна:

29 000.00грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Зварювальний струм MMA (max),А: 30
Напруга живлення,В: 220
Товщина різу (max), мм: 10
Вага,кг: 12

CUTTER 31FV плазморез инверторной технології. Ідеальний для ремонтних і кузовних робіт.

Якісна різання без деформацій

Маючи міцну конструкцію при вазі всього 12 кг, цей апарат підходить для роботи в індустріальному середовищі і важких умовах для отримання якісного результату, навіть на пофарбованих структурах:

до 10 мм для сталі, нержавіючої сталі і чавуну.

до 8 мм для алюмінію і міді.

No HF Start

Завдяки системі «Arc Pilote» дуга розпалюється без торкання поверхні деталі. Ця система запалювання без ВЧ уникає електромагнітних завад (радіо, комп'ютер, телефон, медичне обладнання...).

Просте, швидке і безпечне використання

Просте і швидке використання (підключається до системи подачі стисненого повітря).

IP23 (захист від дощу / пилу), ідеальний для робіт поза приміщенням.

Пальник: 4 м з пристроєм безпеки на курку, щоб уникнути випадкового включення

Апарат останнього покоління, плазморез 31FV має PFC (ККП) великого діапазону, що дозволяє йому мати плаваюче напруга Flexible Voltage (85-265В).

Завдяки цій технології, CUTTER 31FV працює від звичайної розетки 230 В-16A або 110В 32A навіть при інтенсивному використанні і з подовжувачем (100 м).

До того ж, плазморез 31FV захищений для роботи від електрогенераторів і проти постійного перенапруження до 400 В (заводський контроль).

Характеристики
Характеристики
Зварювальний струм MMA (max),А 30
Напруга живлення,В 220
Товщина різу (max), мм 10
Вага,кг 12
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.